Stavby

Pro provedení komplexních dodávek staveb má firma veškeré potřebné technické vybavení a trvalý stav kmenových zkušených pracovníků dělnických i technických profesí.

Vlastní technické vybavení společnosti zaručuje bezproblémovou realizaci zakázek. Společnost disponuje veškerým drobným nářadím a mechanizací, fasádním lešením HAKI a systémovým lešením ALFIX, bedněním PORT, strojní omítačkou, vrátky, výtahy, kompresory, vibračním válcem a vibračními pěchy, vibrátory, ale i nákladní přepravní technikou, zdvihací technikou, zemními stroji, nivelačními přístroji, laserovými vodováhami, dálkoměry atd. Pro realizaci staveb a zajištění nezbytného zařízení staveniště firma vlastní stavební buňky kancelářské a šatní, sociální a skladové a mobilní WC.

Před realizací zakázky je vždy se zákazníkem na základě cenové nabídky sepsána a vzájemně odsouhlasena smlouva. Ve smyslu stavebního zákona veškeré stavby řídí kvalifikovaní stavbyvedoucí s autorizací ve výstavbě pro obor pozemní stavby.

Pracovníci HSV jsou průběžně proškolováni na technologické postupy firem vyrábějící sanační směsi, komínové systémy, zdící materiály, sádrokartonové systémy, maltové směsi aj. Na všech stavbách se výhodně kombinují klasické prvky výstavby se stále novějšími a progresivnějšími technologiemi.
Záruční podmínky jsou standardně poskytovány na ucelené dílo 60 měsíců, na rekonstrukci 36 měsíců a na zařízení s vlastním záručním listem 24 měsíců.

Společnost  je držitelem dvou titulů Stavba roku Královehradeckého kraje. V roce 2008 za stavbu Mateřská školka Tyršové sady v Hostinném a v roce 2009 za stavbu Viladomy Na Sluneční stráni III v Janských Lázních.

Kompletní seznam referencí v záložce REFERENCE

Rekonstrukce bývalého pivovaru v Jilemnici

Pasivní rodinný dům v Hostinném